Cumpara, in perioada promotiei, cel putin un produs participant,
semnalizat cu eticheta promotionala. Pastreaza capacele/ cheitele
castigatoare pentru validare.
Perioada promoţiei: 01 mai – 30 iunie 2015
La campania promotionala ”Ai noroc de premii mari” participa marca
“Noroc” (bere cu alcool), in ambalajele sticla 0.5L/ Pet-ul de 0.5L/
Pet-ul de 1L/ Pet-ul de 3L, care se identifica prin etichetele
promotionale si capace promotionale care au tiparit in partea interioara
unul dintre cele 3 (trei) mesaje:
– MAIINCEARCA
– XXBERE05XX
– 10.000 lei
Centre de premiere
Participa la concurs

RUSINE !!!...Azi (10.05.2015) am alergat la toate magazinele participante la concurs, (Kaufland Ploiesti Vest, Kaufland Ploiesti Nord, Cora Ploiesti) cu doua capace castigatoare xxxbere 05 l xxx, ca sa-mi ridic premiile. Surpriza.....am primit acelasi raspuns: "INCA NU NE-AU TRIMIS PREMIILE !". Mi se pare aiurea ca la un concurs inceput pe 01.05.2015 , sa nu gasesti premiile pe data de 10.05.2015. CONCURS DE RAHAT. SI NU ERAM SINGURUL IN ACEASTA SITUATIE JENANTA ! Mai bine cumparam bere de benzina care am consumat-o ca sa iau 2 sticle amarate castigate la un concurs amarat. RUSINE...RUSINE...RUSINE.....!!!! Sunteti foarte slabi fata de ceilalti de la Timisoreana, Ciucas....
RăspundețiȘtergereAla e premiu sau mistocareala ? Cum sa dai ca premiu cat o juma de pisare ?
RăspundețiȘtergere